![unnamed](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2022/10/unnamed-59-e1666967156885.png)
Συγχαρητήρια δέχτηκαν από τους επισήμους και τους πολίτες που παρακολούθησαν τη παρέλαση για την άρτια οργάνωσή της, οι καθ` ύλην υπεύθυνοι.
Ήτοι, ο προϊστάμενος Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Ν. Τρικάλων, κ. Δ. Λαρίσης, ο προϊστάμενος του γραφείου Φυσικής Αγωγής Ν. Τρικάλων κ. Χρ. Κωτούλας, ο αρμόδιος εκπρόσωπος του ΤΕΦΑΑ στο οργανωτικό κ. Αθ. Τσάκας και ο καθηγητής Φ.Α κ.Οικονόμου.