![unnamed](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2022/10/unnamed-28.png)
Πρόσκληση απευθύνουν τα Σωματεία των Παρατάξεων και των Κοινωνικών χώρων της Ένωσης Υπαλλήλων ΟΑΕΔ Κεντρικής Ελλάδας για μια ενδιαφέρουσα εκδήλωση – ανοιχτή συζήτηση για την Ανεργία, που θα διεξαχθεί στην πόλη των Τρικάλων την Δευτέρα 31 Οκτωβρίου και ώρα 19:00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Τρικκαίων.
“Η Ανεργία είναι ίσως το μεγαλύτερο πρόβλημα της κοινωνίας μας και μας αφορά όλους. Σας περιμένουμε όλους”
ΕΝΩΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΟΑΕΔ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ