![gala gala](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2024/06/gala-696x391.jpg)
Με εξαιρετική επιτυχία όπως κάθε χρόνο πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης στο ξενοδοχείο ΑΝΑΝΤΙ CITY RESORT, η φιλανθρωπική εκδήλωση του παραρτήματος Τρικάλων της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας, με τον τίτλο «Η ελπίδα μαγνητίζει τα θαύματα».
Η εκδήλωση περιελάμβανε επίδειξη μόδας, πολύ μουσική από το συγκρότημα The Teasers και ήταν αφιερωμένη σε όλους αυτούς που στηρίζουν τον αγώνα της Αντικαρκινικής Εταιρείας.
Παρουσιαστής της βραδιάς ήταν ο Κωνσταντίνος Καμέας.