![439914195_476687338024696_7000478272058907682_n 439914195_476687338024696_7000478272058907682_n](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2024/04/439914195_476687338024696_7000478272058907682_n-e1713899570883-696x402.jpg)
Σύντομη συνάντηση είχε ο Ι. Κουτσονάσιος με τον Πρωθυπουργό & Πρόεδρο της ΝΔ ΚΥΡΙΑΚΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ, τον συνάδελφο Πρόεδρο ΔΕΕΠ Καρδίτσας Λάμπρος Τσιούκης και τον Τομεάρχη των Τρικάλων Dimitris Drakakis .
Για άλλη μια φορά ο Πρωθυπουργός αληθινός , ανθρώπινος και παραγωγικός. Για τα Τρίκαλα ανακοινώθηκαν έργα 226,35 εκ € για οδικές υποδομές( γέφυρες , δρόμοι) , σιδηροδρομικές υποδομές και σχολικές υποδομές. Πριν έρθει στο Μουζάκι ο Πρωθυπουργός εγκαινίασε το πολύ σημαντικό έργο του δρόμου Ε 65 . ΛΑΜΙΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ!!!!!