![vaiostasios vaiostasios](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2024/06/vaiostasios-e1718032528882-696x392.jpg)
“Ηταν δίκαιο κι έγινε πράξη“: Ο Βάϊος Τάσιος στο Κέντρο Υγείας Τρικάλων
Ανέλαβε υπηρεσία στο Κέντρο Υγείας Τρικάλων o Βάιος Τάσιος. Eίναι o πρόεδρος της Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών & Κ.Υ. Τρικάλων και Συντονιστής Εκπαίδευσης Γενικής οικογενειακής Ιατρικής του Γ. Ν. Τρικάλων με μεγάλη αγωνιστική δράση και μαχητικότητα στο χώρο της υγείας. Το ιατρείο θα λειτουργεί καθημερινά κατόπιν ραντεβού.
Η Διεύθυνση του Κ.Υ Τρικάλων και ο Σύλλογος Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας τον καλωσορίζουν και του εύχονται καλή αρχή και καλή δύναμη στα καθήκοντα του…!!!