![drone-trikala drone-trikala](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2024/05/drone-trikala-e1714745174505-696x408.jpg)
Απίστευτο μποτιλιάρισμα παρατηρείται από νωρίς το απόγευμα στους δρόμους της πόλης των Τρικάλων, λόγω των μέτρων της Τροχαίας για τη περιφορά των Επιταφίων.
Όσοι οδηγοί αποφασίσουν να διασχίσουν ειδικά το κέντρο, πρέπει να διαθέτουν αρκετή υπομονή, αφού οι περισσότερες κύριες οδικές αρτηρίες είναι κλειστές.
Άνδρες και γυναίκες της Αστυνομικής δυνάμεις Τρικάλων βρίσκονται παντού και εκτρέπουν την κυκλοφορία των οχημάτων.