![439960391_480974004262696_7736448497145666472_n 439960391_480974004262696_7736448497145666472_n](https://trikalatroll.gr/wp-content/uploads/2024/04/439960391_480974004262696_7736448497145666472_n-e1714507238655.jpg)
Για εκπλήξεις που θα έρθουν το φως της δημοσιότητας μετά την ανακωχή του Πάσχα σχετικά με την “φάμπρικα” των αναθέσεων στο Δήμο Τρικκαίων, κάνουν λόγο στελέχη της παράταξης Ηλιάδη.
Σύμφωνα με δηλώσεις στο trikalatroll.gr του δημοτικού συμβούλους της μείζονος αντιπολίτευσης κ. Στέφανου Βαβύλη “ο συνδυασμός μας ερευνά όλες τις αναθέσεις της νυν και προηγούμενης Δημοτικής αρχής, σε βάθος χρόνου.“
Φαίνεται η υπόθεση του “μερεμετάκια” άνοιξε την όρεξη στην παράταξη “Τρίκαλα-Τόπος να Ζούμε” και οι αποκαλύψεις θα έχουν συνέχεια.
Άλλωστε ο Μιχάλης Καχριμάκης έχει δημιουργήσει σχολή στο ΠΑΣΟΚ, αφού ποιος δεν θυμάται όταν “μάζευε” τις καταγγελίες για τα σκάνδαλα της διακυβέρνησης του Κ. Καραμανλή